Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Nancy

Telefon numarası : 86-371-63380316

Naber : +8615838182160

Free call
Üretim hattı

Biz 2 fabrikaları, bir Maizhai Endüstri Parkı, Erqi District, Zhengzhou Şehir, diğer Minquan, Shangqiu Şehir, hangi 200 km uzaklıkta Zhengzhou Şehir.

 

Mazhai Endüstri Parkı'ndaki fabrika 6000m2ofis alanı, 30000m2atölye ve 70000m2fabrika alanı.Minquan'daki diğer fabrika, 50000m'den fazla 33 dönümlük bir alanı kaplamaktadır2atölye.

 

Henan Zhongwo Fire Science and Technology Co., Ltd fabrika üretim hattı 0

 

Mevcut iki fabrikada 3'ü ahşap yangın kapıları, 5'i çelik ve paslanmaz çelik yangın kapıları için 8 modern üretim hattına başladık.Özellikle dikkat etmek, Almanya, İtalya ve Japonya'dan tam otomatik ekipman ve makineler tanıtmaktır.Var olmakHer biri çelik kapı ve Minquan ahşap kapı için en gelişmiş iki ürün.Bu en gelişmiş üretim hattı ile her çelik kapıyı 58 saniye içinde ve her ahşap kapıyı 2 dakika içinde üretebiliriz.

   Henan Zhongwo Fire Science and Technology Co., Ltd fabrika üretim hattı 1

Bu 8 üretim hattı için fiber lazer kesim makinesi, PBH 110 CNC bükme makinesi, PBH 110 CNC hidrolik taret delme makinesi, MD2108B ve MJX2108A kapı kanadı şekillendirme ekipmanı, MX3510 sprey hattı, MXZ2060 ve MZ36016 kapı çerçevesi şekillendirme gibi çeşitli gelişmiş ekipmanlarla donatılmıştır. ekipmanları, MJ700 Transfer Baskı Makinesi, Yangın Kapı Güvenilirliği için FHM-II Test Cihazı, MJ6128CD Açılış Makinesi, MB106 & MB106D Kesme Makinesi vb.Ayrıca, çevre koruma konusunda gittikçe daha katı bir standarda ulaşmak için GDYQ-201MA formaldehit salım algılama ekipmanı ve KQJDYQ-ZW çevre dostu hava temizleyici ekledik.

 

Henan Zhongwo Fire Science and Technology Co., Ltd fabrika üretim hattı 2

 

 

OEM / ODM

Zhongwo Yangın Kapısı, CNC Zımba Makinesi, Otomatik Çelik Levha Kesme Makinesi, Sac Levha Squaring Makinesi, Bükme Makinesi, Kapı Çerçevesi Kalıplama Makinesi, Toz Püskürtme gibi yangın kapısı üretimi alanında her türlü imalat ekipmanından oluşan toplam 8 üretim hattına sahiptir. Makine, çoklu transfer Makinesi, yangın Kapı Güvenilirlik Test Cihazı, formaldehit Emisyon Test Cihazları ve böylece.

 

Ayrıca, yangın kapısı alanında uzun yıllara dayanan deneyime sahip bol miktarda usta işçimiz var.Her türlü yangın kapılarımız, güçlü tasarım yeteneğimize dayanan özelleştirme için kullanılabilir.

 

Yangın kapılarımız sadece Çin'de popüler değil, aynı zamanda yurtdışında da yangın kapıları satıyoruz.Örneğin, yangın kapılarımızı Sri Lanka, Irak, Endonezya vb.

 

Yukarıda belirtilenlerin tümü sayesinde, Zhongwo dünyanın her yerinden müşteriler için OEM hizmetleri sağlayabilir.

 

 

Henan Zhongwo Fire Science and Technology Co., Ltd fabrika üretim hattı 0

Ar-Ge

Özelleştirilmiş, üst düzey amaçlı Ar-Ge stratejimiz ve operasyonumuz, sürekli olarak en iyi kalite ve yüksek stabilite ile çeşitli yangın kapıları sunabilmemizi sağlar.

 

Inwards biz profesyonel bir Ar-Ge ekibimiz var, her yıl yüksek Ar-Ge maliyetleri yatırım, sürekli yeni ürünler başlattı.bağımsız patent geliştirmek ve her yıl kağıt sertifika türlerini artırmak için özel fonlar oluşturduk.Zhongwo şimdiye kadar 15'ten fazla ulusal patent ve 70 yeterlilik belgesi kazandı.

 

Dışarıda her zaman yurtiçinde ve yurtdışında birçok ünlü yüksek öğrenim ve araştırma kurumları ile dostça ortaklık kuruyoruz.

 

Henan Zhongwo Fire Science and Technology Co., Ltd fabrika üretim hattı 0

Henan Zhongwo Fire Science and Technology Co., Ltd fabrika üretim hattı 1

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

info@firesafetydoor.com
+8615838182160
yangyujin1120