Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Nancy

Telefon numarası : 86-371-63380316

Naber : +8615838182160

Free call

Yangın kapılarının montajı

July 21, 2020

1. Yangın kapıları iki tipe ayrılır: ahşap ve çelik.Bitmiş ürün tasarımın gerektirdiği yangın performansını karşılamalı ve üretim birimi kamu güvenliği departmanı tarafından onaylanmalıdır.Tüm metal bileşenler arkla kaynaklanmalı ve kaynakta erimemiş, kaynaksız havalandırma delikleri, çatlaklar ve yanma gibi kusurlar bulunmamalıdır.Çelik çerçeve düz olduktan sonra, spesifikasyonları karşılamalı ve bitmiş ürün fabrika sertifikasına sahip olmalı ve çizim ile tasarım gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını kontrol etmelidir.

2. Yangın kapısının montajı, duvar kapı kanadının açılma yönünde olacak şekilde düz olmalıdır.

3. ahşap yangın kapı çerçeve ve fan kurulumu ahşap kapı çerçeve fan aynıdır.

hakkında en son şirket haberleri Yangın kapılarının montajı  0

 

4. Yangın kapısı montaj deliği boyutundan yaklaşık 20 mm daha küçük olmalıdır.Kapı çerçevesi duvara sıkıca bağlanmalıdır.Boşluk ısıya dayanıklı malzemelerle doldurulmalıdır.Kurulum düz olmalı ve testereyle kesilmemelidir.Kaçınılmaz testere, testere ve planya varsa Yangına dayanıklı boya bir kez boyanmalıdır.Donanımın montajı kesildikten sonra, yangına dayanıklı boya kesimde bir kez boyanmalıdır.Yangın kapısı ve duvar bağlantısı genleşme cıvataları ile bağlanmalıdır.Ahşap tuğlalar kullanılıyorsa, yangından koruma kullanılmalı ve yangın kapıları kapatılmalıdır.Cihaz.

5. Betonarme kapı çerçevesinin yangın kapısı kanadı kapı çerçevesi açıklığına monte edildiğinde, kapı kanadının düz olması için önce fan ile çerçeve etrafındaki çerçeve arasındaki boşluk ayarlanmalıdır.Üst ve alt kapı milleri aynı dikey çizgide olmalıdır.Kapı çerçevesi gömülü demire sıkıca kaynak yapıldığında, yer değiştirme ve deformasyonu önlemek için konum düzeltilmelidir.Üst ve alt cıvatalar, kapı cıvataları ve kollar doğru pozisyonda takılmalı ve deneme kurulumundan sonra sıkıca kaynaklanmalıdır.Kurulum tamamlandıktan sonra, çoklu anahtar testleri yapılmalıdır ve muayene kalifiye olduktan sonra kapı çerçevesi boyaması ve donanım parçaları yanmaz boya ile boyanmalıdır.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

info@firesafetydoor.com
+8615838182160
yangyujin1120